Průvodce tvorbou prodejního webu online podnikatele

Běžný web, pokud na něm chcete prodávat své produkty a služby už nefunguje. Nabídka je už velká, je nutné zaujmout něčím novým. Jednou z možností je vybudovat moderní automatizovaný prodejní web. Na něm provedete zákazníka od jeho první návštěvy až ke konečnému prodeji. Průvodce tvorbou prodejního webu vás seznámí s aplikacemi, které je k tomu vhodné použít. Navrhne vám také tři varianty webu, jak je možné si prodejní web poskládat. Liší se nejen cenou řešení, ale zejména výsledným komfortem a možnostmi.

Původce tvorbou prodejního webu online podnikatele (Strategie a nástroje protvorbu prodejního webu)

Co průvodce tvorbou prodejního webu obsahuje?

Pokud si chcete udělat sami prodejní web, musíte nejprve poznat, jak fungují strategie takového webu. Jak být vidět, jak zaujmout, jak přesvědčit. Hlavně ale, jak nakonec také prodat. K tomu budete potřebovat na webu nástroje a aplikace, které vám to zajistí. Prošel jsem si nejznámější u nás dostupné nástroje pro tvorbu prodejního webu. Hledal jsem, jak je možné je navzájem spojit, aby bylo možné je použít v automatizovaném režimu.

Výsledky testování nástrojů a aplikací pro tvorbu prodejního webu jsem shrnul ve svém průvodci. Najdete v něm nejen jejich základní popisy, ale také ceny za jejich použití. Důležitá je také možnost vzájemného propojení aplikací. Výsledkem jsou tři vzorová řešení prodejního webu, jak je možné nástroje spolu použít. Minimální prodejní web je přitom možné sestavit již doslova za pár korun, protože používá zejména zdarma dostupné aplikace. Není proto pravda, že na tvorbu prodejního webu je nutné používat drahé aplikace (viz komfortní prodejní web), jak vám budou tvrdit zejména ti, kteří z toho mají nějaký zisk. Pokud chcete průvodce získat, zadejte svůj e-mail, na který vám ho mám poslat:

Část 1 - Strategie (jak to funguje?)

  • Funkce prodejního webu
  • Strategie a nástroje prodejního webu
  • Automatizace prodejního webu

Část 2 - Nástroje (co budu potřebovat?)

  • Nástroje pro tvorbu webu (být vidět)
  • Nástroje pro E-mail marketing (zaujmout, přesvědčit)
  • Nástroje pro objednávky a fakturaci (prodat)

Část 3 - Praktické řešení prodejního webu

  • Minimální prodejní web za pár korun (Gutenberg, MailPoet, SimpleShop)
  • Optimální prodejní web (Elementor, MeilerLite, SimpleShop)
  • Komfortní prodejní web (MioWeb, SmartEmailing, FAPI)

Jak je možné Průvodce prodejního webu získat?

Těší mě, že máte o mého průvodce zájem. I když jsem strávil jeho tvorbou spoustu hodin, dávám jej vážným zájemcům zdarma. Abych však měl přehled o tom, koho mé průvodce zajímají, je možné si je stáhnout jen po zadání vašeho e-mailu v následujícím formuláři.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud Vás zajímají možnosti podnikání na internetu, stáhněte si Průvodce podnikatele (PDF dokument, 72 stran). Obsahuje informace o tom, jaké strategie a nástroje požít při tvorbě prodejního webu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude po ověření e-mailu doručen zdarma. Současně budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář